צביה וילצ'יק

אורן בירן – סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים מוקפדים של בתים פרטיים, דירות וחללים מסחריים.

שלום, שמי אורן. בחרתי בעיסוק באדריכלות ובעיצוב מתוך אהבת התחום עוד מילדות. כך נראים הפרוייקטים שלי. בכל פרוייקט, קטן כגדול, איני נח עד שאני מגיע לאותו תכנון שאני חש עימו שלם ומרגיש כי הוא מביא לידי ביטוי מיטבי את צרכיהם, חלומם וחזונם של לקוחותיי.
אני שואב סיפוק רב מכך שלקוחותיי מתרגשים מהחללים שיצרתי עבורם, מתרגש כשהם מספרים עד כמה הם נהנים לבלות בהם ונהנה לראות עד כמה הם נהנים לארח בהם.
בבסיס העבודה שלי קיימת האמונה כי כדי ליצור מבנים וחללים מוצלחים באמת יש חשיבות לכך שהתכנון האדריכלי ועיצוב הפנים יבוצעו מראש כמיקשה אחת. יש להקפיד על פרטים קטנים כגדולים.
במוקד תהליך התכנון מוצבים לקוחות הסטודיו – צרכיהם, חלומותיהם ותקציבם. אני שואף ליצור ללקוחותי חללים נעימים, מרווחים ומוארים, התפורים במדויק לאורח חייהם, הרגליהם והעדפותיהם.
אני מעורב בכל פרוייקט לכל אורכו, החל ברקימת החלום יחד עם הלקוח בתחילת התכנון, דרך תכנון המבנה ועיצוב הפנים שלו, המשך בהקפדה על עבודת הביצוע, בחירת פרטי ריהוט אמנות ותאורה וכלה בכוס הקפה עם ההגעה לסיום.
להבטחת תהליך בניה זורם עם מינימום שינויים והפתעות במהלכו, מכין הסטודיו ללקוחותיו סט תכניות מלא ומפורט המלווה אותם בקבלת הצעות המחיר ומאפשר פיקוח יעיל על אנשי המקצוע בשטח. אנו מלווים את הבנייה בפיקוח אדריכלי ומסייעים בתקשורת עם הקבלנים השונים לקבלת תוצאה איכותית
באמצעות תקשורת טובה וחיובית בין כל המעורבים בתהליך – בנייה ושיפוץ יכולים להיות תהליך מהנה של התחדשות ויצירה, חוויה מקרבת ומעצימה.

צביה וילצ'יק תיק עבודות
מאמרים צביה וילצ'יק
צור קשר צביה וילצ'יק

 צרו קשר

 

 

אורן בירן

טלפון | 052-9124952