צביה וילצ'יק

 

סטודיו לעיצוב פנים במרכז Sol De Vida

 

אירית הראל, בוגרת המכללה למנהל בראשון לציון במגמת עיצוב ואדריכלות פנים. בעלת סטודיו SOL DE VIDA, המלווה ביחס אישי ומקצועי, אנשים הנמצאים בתהליך של שיפוץ, משלב ההחלטות הראשוניות ועד לשלב הסטיילינג הסופי.
כמו כן הסטודיו מתמחה בהשקעות נדל”ן והשבחת נכסים.

 

חלומות העיצוב שלי התחילו ביפו, שם עברה ילדותי, ובהם הפכתי את הבתים העתיקים לארמונות ואת האפור, לצבעוני. עיצוב ואמנות היו תמיד חלק מחיי למרות שעסקתי שנים בתחומים אפורים.
אחד התחומים שהתמחיתי בהם, היה אמנות פסיפס בזכוכית. אמנות שבה כל חלק עומד בפני עצמו, אבל כל החלקים ביחד יוצרים, תמונה שלמה והרמונית.

 

את האהבה שלי לתחום הזה שילבתי עם אהבה נוספת שלי – עיצוב פנים, והשילוב הזה גם התווה את הקונספט הייחודי של דרך העבודה שלי – עיצוב שמחבר בין אנשים.
הקונספט נבחר משני טעמים:
1. בעידן הטכנולוגיה עכשווי, כשהכול הפך לווירטואלי ומרוחק, חשוב במיוחד שניצור בעיצוב הבית את ההרמוניה שתעורר את הרצון, החשק והכיף להתקרב במובן הפיזי והנפשי כאחד. בסופו של דבר כולנו כמו פסיפס: כל אחד הוא יחיד ומיוחד ויחדיו אנחנו יוצרים תמונה הרמונית שלמה.
2. אני מאמינה, שעסקים עושים עם אנשים ולכן, התהליך שבו כמה נפשות מתחברות יחדיו על מנת להגשים חלום מגורים עיצובי, חייב לבוא ממקום של חיבור אמיתי בין אנשים.

 

אם אתם מבקשים לעצמכם תכנון שמתאים לכם כמו כפפה ליד, איש מקצוע שמלווה אתכם ואת הפרויקט באופן אישי לכל אורך הדרך, ותוצאה סופית של WOW מכל מי שנכנס, הזמינו אותי לפגישת הכרות ללא עלות וללא התחייבות.

הקפה עליכם העוגה עליי 🙂

 

אירית הראל
צביה וילצ'יק תיק עבודות
מאמרים צביה וילצ'יק
צור קשר צביה וילצ'יק

 צרו קשר

אירית הראל

טלפון | 052-9788409

נשמח לענות על כל שאלה ופנייה