בחירת מעצב

בחירת מעצב

בשעה טובה, קניתם בית או דירה, ואתם רוצים שהטעם האישי שלכם יראה בכל פינה.
אתם חושבים לקחת מעצב פנים אך שוללים את הרעיון, כי המחשבה על ההוצאה הכספית הכרוכה בכך גורמת לכם לכאב ראש, ואתם מחליטים לעשות הכל בעצמכם.
במהלך הדרך אתם מגלים שקיבלתם החלטה לא פשוטה. כל אחד מדיירי הבית מושך לכיוון אחר. הוא רוצה סגנון היי-טק, יוקרתי והיא בכלל רוצה כפרי. אתם שוברים קירות, מתמודדים מול אנשי מקצוע רבים, קונים משהו שנראה מלהיב בחנות, אך בבית נראה סתמי, מבזבזים זמן, ריצות, כסף ואנרגיה ובסוף יוצאים מתוסכלים, עם בית וסגנון שאתם לא אוהבים.
לכן, כשעומדים בפני תהליך של עיצוב ושיפוץ, כדאי לשכור מעצב מקצועי ומנוסה, אשר יקשיב לצרכיכם, יבין וידע מה נכון עבורכם, יציב גבולות מבחינת התקציב, יתן ויתכנן פתרונות מעשיים לכל מגבלה ויכוון לבחירת ריהוט ואבזור מדוייקים, ליצירת שלמות והרמוניה בביתכם.
ואיך בוחרים מעצב מתאים? חשוב לראות פרויקטים קודמים שלו ולראות שטעמו קולע לטעמכם. לקבל מפרט על תהליך העבודה, תכנון תקציב ותנאי תשלום.
הפגישה הראשונה בינכם לבין המעצב היא כמו “דייט”. יושבים על כוס קפה, מכירים אחד את השני ובודקים אם יש כימיה. אם הרגשתם שהמעצב פתוח וקשוב ואהבתם את סגנונו, תרגישו ש”זה זה” ואין ספק בכלל.
זה גם הזמן לספר לו את כל הפנטזיות שלכם, גם הכמוסות ביותר. הוא כאן בדיוק כדי להגשים לכם אותן 🙂
שיהיה במזל טוב!

אולי יעניין אתכם גם