מחפשיםריהוט נירוסטה
?
קחו הצעת מחיר מנבחרת זמן לבנות

או התקשרו לרונה
052-9788411
info@timetobuild.co.il

פנייתכם התקבלה בהצלחה
ניצור עימכם קשר בהקדם!

 

 ריהוט נירוסטה – כיצד להתאים בין הפרזול לריהוט?

פריטי ריהוט נירוסטה זוכים בשנים האחרונות לפופולאריות הולכת וגוברת בקרב הציבור הישראלי. זאת הודות ליתרונות הרבים הנלווים לחומר הנירוסטה. במדריך שלפניכם תוכלו למצוא מידע מקצועי מורחב אודות אופן ייצורם של פריטי הריהוט מנירוסטה וכמו כן, תוכלו להיחשף למספר טיפים ועצות מעשיות בכל הנוגע להתאמת הפרזול לריהוט.

ריהוט נירוסטה

מספר עובדות על נירוסטה

המילה נירוסטה מושאלת מהשפה הגרמנית, ובישראל המילה נירוסטה מהווה מילה נרדפת לפלב”ם (פלדה בלתי מחלידה). הנירוסטה היא למעשה מתכת (סגסוגת ברזל) המתאפיינת בעמידות בפני חלודה וקורוזיה ואף על פי שמשקלה זהה למשקל הברזל, היא ניתנת לעיבוד (כיפוף וריתוך) באופן קל ונוח יותר.

כל היתרונות בריהוט נירוסטה

פריטי ריהוט המיוצרים מנירוסטה מאפשרים לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות הכוללים בין היתר: • פריטי ריהוט שאינם מחלידים, נשרטים או נשברים בקלות. • ריהוט עמיד לאורך זמן גם בתנאי מזג אוויר קשים, דבר שאידיאלי לפתרונות ריהוט גן. • פריטי ריהוט המגיעים עם מגוון רחב של סוגי גימור, לרבות, מלוטש, מבריק ועוד. • פריטי ריהוט בגימור איכותי ויוקרתי. • פריט ריהוט המתנקה בקלות ואיננו צובר אבק. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של פריטי ריהוט המיוצרים מנירוסטה או משילוב חומרים הכוללים בתוכם נירוסטה. בין יתר פריטי הריהוט מנירוסטה תוכלו למצוא: שולחנות סלון, פינות אוכל (בשילוב עץ או זכוכית), כיסאות ישיבה (בשילוב עץ וריפוד בד או עור), כיסאות בר, דלפקים, פינות ישיבה (בשילוב עץ ומערכות ריפוד עור או בד) ועוד מגוון רחב של פריטי ריהוט דקורטיביים המיוצרים מנירוסטה ומיועדים לסביבת המגורים או העבודה.  

ריהוט באמצעות מתכות

הנירוסטה היא למעשה אחד מסוגי המתכות בהן נעשה שימוש לייצור, עיצוב ובנייה של פריטי ריהוט לסביבת המגורים. בניית פריטי ריהוט באמצעות מתכות שונות נהפך בשנים האחרונות לאחד מהטרנדים המובילים ביותר בענף העיצוב לבית. זאת הודות ליתרונות הרבים הנלווים לסוגי המתכות השונים ולשיטות החיתוך בלייזר ושיטת ה-CNC המאפשרות דיוק מקסימאלי ביצירת פרזולים שעד לשנים האחרונות היו בלתי אפשריים לביצוע.

מתכות נוספות בהן נעשה שימוש בתעשיית הריהוט המודרנית הן:

• ברזל – הנחשב לאחד מחומרי הגלם הנפוצים והזמינים ביותר. הברזל הינו חומר גלם נוח ליצירת פרזולים וזאת בשל היותו נוח לעבודה בשיטת החיתוך בלייזר והעיבוד השבבי- CNC. כמו כן, הברזל ניתן לכיפוף, ריתוך וצביעה ובאמצעות טיפול ייעודי המכונה גילוון הוא איננו מחליד במהרה. בדומה לנירוסטה, גם הברזל מתאפיין בעמידות גבוהה בפני שריטות. סוגי הברזל הנפוצים ביותר בתעשיית הריהוט כוללים פח שחור, פח דקפירט ופח מגולוון. • אלומיניום – בדומה לנירוסטה, גם חומר האלומיניום נמנה על המתכות העמידות בפני חלודה וקורוזיה וזאת הסיבה שהוא נפוץ בתעשיית הבנייה המודרנית. חומר האלומיניום הנחשב לסוג של מתכת קלה אך יחד עם זאת עמיד, חזק ונוח לעיבוד. הוא משמש בעיקר לצרכי ייצור של אלמנטים מבניים כגון: חלונות אלומיניום, דלתות אלומיניום, פרגולות אלומיניום, סוככי אלומיניום וכדומה.    

ריהוט נירוסטה

בניית ריהוט ממתכות בשילוב חומרים

עיצוב, ייצור ובנייה של פריטי ריהוט מסוגי המתכות המופיעים לעיל, הינו הליך תכנוני המיושם כיום על ידי מעצבי רהיטים וחברות העוסקות בייצור מערכות ריהוט מכל סוג ובכל גודל. ריהוט נירוסטה המיושם אף הוא באמצעות שיטות חיתוך בלייזר ועיבוד שבבי CNC, מיוצר באמצעות ליטוש, חיתוך, ריתוך וכיפוף של צינורות נירוסטה חלולים. בחלק מהמקרים, פריטי הריהוט מיוצרים במלואם מחומר הנירוסטה, ובחלק אחר מהמקרים, נוצר שילוב בין חומר הנירוסטה לבין חומרי גלם אחרים כדוגמת: סוגי מתכות נוספות, עץ, זכוכית ופלסטיק.

רעיונות לעיצוב הבית באמצעות נירוסטה

בשורות הבאות נציג בפניכם מספר רעיונות עיצוב לבית המיוצרים מנירוסטה. רעיונות אלו מאפשרים לכל אחד ואחת מכם, ליהנות מהיתרונות הרבים הנלווים לחומר הנירוסטה וגם מפתרונות עיצוב מדליקים, חדשניים וטרנדיים. חיפוי קיר נירוסטה בחלל המטבח – חיפוי קירות המטבח באמצעות נירוסטה מהווה פתרון אידיאלי להתמודדות עם כתמי בישול כאלו ואחרים המופיעים מעת לעת על גבי קירות המטבח החשופים. קירות הנירוסטה הן למעשה חיפוי המותאם לסגנון העיצובי של חלל המטבח והדבר מאפשר לכם ליהנות ממראה מטבח מבריק ומצוחצח לאורך זמן. כמו כן, פעולת ניקוי הכתמים הינה נוחה, קלה ומהירה. משטחי נירוסטה בחלל המטבח – משטחי העבודה המיוצרים מנירוסטה נועדו להחליף את משטחי השיש המסורתיים המעטרים את חלל המטבח. משטחים אלו נפוצים כיום במסעדות, בתי קפה וחדרי אוכל והם פונקציונאליים ודקורטיביים כאחד גם למטרות שימוש בחלל המטבח הביתי. משטחי הנירוסטה בניגוד למשטחי השיש ניתנים לניקוי באופן מהיר ונוח והם אינם נשרטים או נפגעים בקלות. את משטחי הנירוסטה ניתן להלביש על ארונות מטבח המיוצרים מחומרי גלם, כגון: עץ וזכוכית, כאשר המראה המשולב בין חומרי הגלם מעניק למטבח חזות מודרנית והייטקיסטית.

ריהוט נירוסטה

עיצוב חצרות באמצעות נירוסטה – השילוב בין הסביבה הטבעית של החצר לבין חומר הנירוסטה, מאפשר לכם ליהנות ממראה מודרני המושג בין היתר באמצעות הצבת פריטי ריהוט מנירוסטה בשטח החצר. פריטים אלו יכולים לכלול: שולחנות נירוסטה, עמדת ברביקיו המיוצרת כולה מנירוסטה, שולחנות עבודה מנירוסטה (לצד עמדת הברביקיו), כיסאות נירוסטה לחצר ועוד. היתרון הנלווה להצבת פריטי ריהוט נירוסטה בשטח החצר נובע מהעובדה שחומר הנירוסטה הינו חומר גלם עמיד וחזק בפני כל תנאי מזג האוויר והוא אינו מחליד עם השנים ואינו סובל מקורוזיה. פרזול נירוסטה המולבש על גבי מדפי זכוכית או עץ – שיטת החיתוך בלייזר ושיטת העיבוד השבבי-CNC, הן שיטות מתקדמות לעיבוד חומר הנירוסטה. עובדה זו מעמידה לרשותכם מגוון רחב של אפשרויות פרזול מנירוסטה אותם ניתן לשלב על גבי מדפי זכוכית או עץ, בשטח הדירה. פרזול מנירוסטה הינו פריט דקורטיבי אותו ניתן להלביש עם מגוון פריטי ריהוט קיימים או כאלו המתוכננים עבורכם בימים אלו ממש. תתחדשו!