עיצוב וילונות

עיצוב וילונות

 

מה תפקידו של איש מקצוע המתמחה בתחום של עיצוב וילונות?

כשאתם מחפשים וילון, אתם בוודאי נתקלים באין ספור דגמי מדף אותם ניתן למצוא בחנויות לכלי בית. המבחר עצום ומבלבל ואתם מעוניינים בווילון ייחודי, בעיצוב אישי. לשם כך אתם זקוקים לאיש מקצוע המתמחה בתחום עיצוב וילונות. וילונות מן המדף היא אפשרות שמתאימה למרבית האנשים, ואכן חנויות כלי בית מציעות בדרך כלל מגוון רחב של דגמים בעיצובים ובסגנונות שונים. יחד עם זאת, אי אפשר להתעלם מן העובדה שדגמי הווילונות המוצעים בחנויות הם דגמים המעוצבים על פי מה שרוב הציבור מחפש, דגמים שיכולים לייצר את ההכנסה הכספית הגבוהה ביותר לאותן חנויות.

אתם לעומת זאת, מחפשים משהו קצת אחר. עיצוב שונה, בד שונה, סגנון שונה, או במילים אחרות וילון שונה ומיוחד, כזה שאי אפשר להשיג בחנויות. אם אכן זה המצב, יהיה עליכם לעבור תהליך המורכב משלושה שלבים מרכזיים: תכנון, עיצוב ותפירה. שלושה שלבים, אותם תוכלו לבצע תחת קורת גג אחת אצל איש מקצוע המתמחה בתחום של עיצוב וילונות. תהליך העיצוב מתחיל בישיבה עם איש המקצוע והעלאת רעיונות, מעבר על קטלוגים וגיבוש הקו המנחה לעיצוב.

 

מבחר עצום של אפשרויות

אם כרגע הרעיונות נראים לכם די מוגבלים, תוך כדי עבודה עם איש מקצוע תוכלו לגלות שהמבחר הוא עצום וישנן אפשרויות רבות העומדות בפניכם. אתם רק צריכים לבחון את הדברים טוב טוב ולבחור מוטיבים שונים שאתם מתחברים אליהם. בהמשך, תשבו עם המעצב בנושא הבד ממנו יעוצב הוילון. ישנם בדים שונים ומגוונים מהם תוכלו לבחור. גוונים ומרקמים שונים וכמובן שילובים רבים אותם תוכלו לבחור על פי טעמכם. איש מקצוע טוב ילווה אתכם לחנויות בדים על מנת שתוכלו לראות את הבד בגוף ראשון, להרגיש אותו ולהבין גם את התאמתו לחלון או הפתח אותו אתם רוצים לכסות.
גיבוש העיצוב הסופי ותפירת הוילון.
בהמשך, יגבש המעצב את כלל המרכיבים שהועלו ביניכם, יעצב וילון בהתאמה אישית ומלאה לדרישות שלכם, על פי מידות מדויקות הנדרשות. את העיצוב תוכלו לבחון לפרטיו וכמובן להכניס שינויים ושיפורים נוספים. בשלב זה, כדאי להציץ שוב בקטלוגים על מנת לוודא שאין דברים נוספים שהייתם רוצים לשלב בוילון או לשנות בו, דברים שלא שמתם לב אליהם בבחינה הראשונית. מפה הדרך קצרה אל הווילון שלכם, וכעת, כל הנדרש הוא, לבצע את רכישת הבדים הנדרשים ולהעבירם לתפירה מקצועית.

curtain-design_02

 

עיצוב וילונות לכל החדרים בבית

לאחר תפירת הווילון, כשהוא מעוצב ומוכן, תוכלו לתלות אותו ולבחון את מידת שביעות הרצון שלכם. אם ישנם תיקונים נוספים שהייתם רוצים להוסיף, איש המקצוע המנוסה מכיר דרכים מגוונות לערוך שינויים גם במוצר המוגמר, בקלות ובמהירות. כעת, כשאתם כבר בטוחים שזה הוילון האולטימטיבי אותו רציתם, תוכלו להזמין את אותו הדגם לכלל החדרים בבית.

אולי יעניין אתכם גם