צביה וילצ'יק

ענת זיו – בעלת סטודיו לעיצוב פנים, הום סטיילינג ומעצבת גרפית

כמעצבת חשוב לי לספק את החלום של כל לקוח. שאיפתי היא להעניק מענה מלא לכל צרכי הלקוח או בית העסק. מציאת פתרונות אסטטיים ויפים תוך עמידה בתקציב הלקוח. ודגש על כך שהלקוח הוא שותף מלא בהחלטות ובבחירות.
המוטו של הסטודיו: הבית הוא ביתם של הלקוחות, חיים שלמים מתנהלים בו. חשוב לי להקשיב ללקוחות, להבין ולזקק את מה שהם רוצים, גם שהם לא תמיד מצליחים להעביר זאת במילים, אני עוזרת לחבר בין הרצונות, הציפיות והאפשרויות שעומדות לרשותם.
אני מאמינה באחריות האישית שלי משלבי החשיבה ועד השלמת הביצוע.
ליווי מלא – לכל אורך הפרויקט, שדרוג חלל, תכנון וחלוקת חלל, הוצאת תכניות ללקוח ותכניות עבודה לבעלי מקצוע השונים, בחירת חומרי גמר, סיורי קניות, תכנון פרטי נגרות ייחודים לפי דרישה, עד רמת ההום סטיילינג.
פגישות ייעוץ – מתרחשות בבית הלקוח ובהם הלקוחות מקבלים כלים, הפניות לבעלי מקצוע/ בתי עסק, בסיום הפגישה הם פונים לביצוע עצמאי וממוקד.
הום סטיילינג – שדרוג בית לקראת מכירה/השכרה, השבחת הנכס בתקציב קטן שמעלה את ערך הנכס, ובגדול!
מיתוג עסקי– עסק היום הוא חבילה כוללת של נראות חלל העסק והמיתוג הגרפי שאנשים נחשפים אליו. עם הידע שיש לי בשני התחומים אני יכולה ליצור לעסק מעטפת שלמה. עיצוב העסק יתכתב בשפת המיתוג וישלימו אחד את השני.
בחרתי במקצוע מאהבה! אני אוהבת צבע, צורה ואסתטיקה. אני אוהבת לעבוד עם אנשים ולראות כיצד רעיון הופך למציאות. לאהוב מקצוע ולעסוק בו במקצועיות ובמיומנות זו מבחינתי – זכות גדולה.

צביה וילצ'יק תיק עבודות
מאמרים צביה וילצ'יק
צור קשר צביה וילצ'יק

 צרו קשר

 

ענת זיו

טלפון | 052-9788413