צביה וילצ'יק

הי, שמי שני גורן, ואני מעצבת פנים מזה כ-17 שנים.
בעלת סטודיו לעיצוב פנים וסטיילינג לבית במצפה אבי”ב שבגליל התחתון. מתמחה בהום סטיילינג והתאמת רהיטים, ווילונות, שטיחים תמונות ואקססוריז – כולל הלבשת הבית בזמן קצר של שהיית הלקוח בחופשה/חו”ל (הלקוח חוזר לבית מעוצב ונקי).
ומספקת גם שירותי עיצוב פנים לדירות , בתים פרטיים , משרדים וצימרים.
מספקת יעוץ חד פעמי עוד בשלב התכניות וגם מלווה בבחירות של חומרי גלם להלבשה הראשונית של הבית.
עוסקת בתחום היפה הזה, באהבה, מקצועיות, אתגריות והרבה סבלנות.

הגישה שלי שונה. אני מתחילה בקשר אישי צמוד ללקוח המתלבט, למידת רצונותיו וחלומותיו, התאמת התכנון לסגנון ואורח החיים של בני הבית, היצמדות לצד הכלכלי ולתקציבים, ובשיתוף פעולה מלא עמו, ליווי וייעוץ לאורך כל הפרויקט, מהפרט הקטן ביותר ועד לקבלת התוצאות העדכניות והיפות ביותר.
מתמחה ביצירת חללי מגורים מושלמים, בשינוי/ עיצוב/ שדרוג של צימרים, ועושה זאת בשקידה רבה ובחשיבה מעמיקה לגבי מילוי משאלותיהם של “המשתמשים האחרונים”, כלומר האורחים ב”צימרים”, וזאת לנוכח התחרות הגדולה בתחום זה בארץ.
כל לקוח מחפש את ה”אחד והיחיד” שלו, ואני מצליחה להגיע להישגים בכך שאני מביאה את “המיוחד” ומצליחה להתאים את העיצוב הנכון למקום ולסביבה, בצורה אסתטית ועדכנית ובשיתוף פעולה מלא עם הלקוח.

פיקוח, שיתוף פעולה עם קבלנים, הנחיית בעלי מקצוע ועמידה בלוח זמנים (גם אם לפעמים צפוף מאוד) הינם חשובים ביותר ותורמים להצלחת הפרויקט..
ככה זה אצלי כשהתוכנית רקמה עור וגידים, היא מושלמת עד תום, והלקוח שבע רצון, מאושר ומוקסם מהתוצאות.
אז להשתמע , שני.

 

צביה וילצ'יק תיק עבודות
מאמרים צביה וילצ'יק
צור קשר צביה וילצ'יק

 צרו קשר

 

 

שני גורן
טלפון | 052-9124356