צביה וילצ'יק

אלה סהר

אנחנו יוצרים עבור לקוחותינו חללי מגורים ועבודה, בהתאם לצרכיהם ולשאיפותיהם ובמסגרת התקציב הנתון. כדי לעשות זאת, אנחנו שמים דגש רב על תשאול מקיף והבנה אמיתית של צרכיהם. האהבה הגדולה למקצוע ולאנשים, התכנון המדויק, ההקפדה על הפרטים ובחירת אנשי מקצוע המתאימים ביותר, מאפשרים לנו ליצור עבור כל לקוח את המרחב הנכון ביותר עבורו.
החל מגיבוש החזון העיצובי ועד להשלמת הפרויקט, אנחנו מעניקים לכל לקוח ליווי צמוד ומקיימים איתו דיאלוג תמידי. בכל שלב, אנחנו מספקים לו מידע ברור ומעמידים לרשותו סקיצות ותכניות ממוחשבות, המאפשרות לו להיות שותף בבניית החזון ובהוצאתו לפועל.
כדי להבטיח שבכל פרויקט יתקיים איזון מדויק בין פונקציונליות, עיצוב וחדשנות, אנחנו רותמים לטובתו את הידע הרב שצברנו במסגרת התכנון והביצוע של עשרות פרויקטים.
אלה סהר היא הנדסאית אדריכלות, בעלת תואר ראשון בהצטיינות בעיצוב פנים מהמסלול האקדמי של המכללה למנהל. בשנת 2005 הקימה את סטודיו “אלה סהר אדריכלות ועיצוב פנים”, אשר מתמחה בבנייה פרטית, בניה ציבורית, משרדים ומוסדות חינוך.
בשנים 2012 ו-2016 היה המשרד מועמד לזכייה בפרס אות העיצוב הישראלי. השנה הוא נמנה על רשימת המועמדים בתחרות Building of the Year 2017 של אתר האדריכלות המוביל בעולם ArchDaily.

צביה וילצ'יק תיק עבודות
מאמרים צביה וילצ'יק
צור קשר צביה וילצ'יק

 צרו קשר

 

אלה סהר

טלפון | 052-9124957