צביה וילצ'יק

דורית שני

 

כמעצבת פנים, אני מגשימה את חלומות הלקוחות שלי, מתאימה אותם לדינמיקה הייחודית של סביבת המגורים. אסתטיקה, יופי, פונקציונליות, הצבעים הנכונים והקשבה אלו עקרונות חשובים בעבודתי.

כשלב חשוב, אני יושבת עם הלקוחות שלי ולומדת את אורחות חייהם, עד לפרטים הקטנים ביותר כדי לבנות תמונה שלימה ויסודית לפני שיוצאים לדרך.

כשאני עובדת על פרויקט, תנאי השטח מכתיבים ומצריכים לא מעט פעמים מתן פתרונות יצירתיים וחשיבה מחוץ לקופסה. השילוב ביניהם מביא לתוצאות אופטימליות לשביעות רצון הלקוח.

במהלך העבודה על פרויקט, אני מתקשרת בצורה גלויה ופתוחה כל העת עם לקוחותיי, עובדה המאפשרת לי למצות בצורה מקסימלית את יכולותיי המקצועיות. הם יודעים שיש על מי לסמוך, הם יודעים שהם יקבלו את התוצאה הטובה ביותר עבורם.
היכולת שלי להיות קשובה ללקוח, להבין את מה שהוא אוהב, וגם את מה שהוא שונא, להתאים לו את הסגנון הייחודי שלו ואת השילובים המתאימים ביותר, מאפשרת לי להגשים לו את החלום.

אני כמעצבת פנים דואגת להיות מעודכנת בטכניקות וחומרים המתחדשים בשוק כל העת. זהו שוק דינאמי מהיר וקצבי. המשמעות היא שהלקוח מקבל ממני תוצאה מהחומרים הטובים והעדכניים ביותר ברמת גימור מקצועית גבוהה מאוד.

אני מזמינה גם אותך להגשים את החלום!!

 

דורית שני עיצוב פנים
צביה וילצ'יק תיק עבודות
מאמרים צביה וילצ'יק
צור קשר צביה וילצ'יק

 צרו קשר

דורית שני

טלפון | 054-7442119

אשמח לענות על כל שאלה ופנייה