החלום מתגשם! נגרות בהתאמה אישית

החלום מתגשם! נגרות בהתאמה אישית

החלום מתגשם! נגרות בהתאמה אישית

כשאנחנו צעירים וגרים בשכירות או עם ההורים, אחת הפנטזיות היא לעצב בית כמו שהיינו רוצים. ברגע שקנינו את דירת החלומות מתחיל הכיף, לעצב, כמו שתמיד חלמנו!  קיימת האפשרות ללכת לחנויות שמשווקות רהיטים להמונים ואז בעצם, מישהו אחר חלם בשבילכם ואתם רק מוציאים מזומנים וקונים ממנו את החלום.  נגרות בעיצוב אישי זו הדרך להגשים את החלום! כל פנטזיה וכל רצון יכול להתגשם. מיטה עגולה, מיטה מחומשת, ארון שמחולק בדיוק לצרכים שלכם, צבעים לא שיגרתים ושימוש בחומרים שרק חלמתם עליהם.

הרעיון הוא לתכנן את החללים בבית לפי הצרכים שלכם, תוך שמירה על רעיון או קו אחיד כדי ליצור הרמוניה בבית וביחד עם בעל מקצוע מתאים לתכנן ריהוט שישמש אתכם לשנים הבאות. השימוש בעץ ובדים איכותיים ישאירו את הרהיטים שלכם רעננים לאורך שנים.

עיצב הרהיטים מאפשר לכם לבחור כל פרט קטן ולהיות שותפים ליצירה שתלווה אתכם במקום הכי פרטי שלכם. תחזרו הביתה אחרי יום ארוך למקום שיצרתם ותתרווחו בשלווה.

כדי להגשים את החלום צריך להעז! פשוט לדפדף בקטלוג כלשהו ולראות עיצוב של חלל שלם ולהגיד כזה אני רוצה. מה שקשה זו ההבנה שהעיצוב שתבחרו במאת האחוזים ממוחזר. מישהו בדיוק כמותכם רצה להגשים חלום דפדף בקטלוג וזה מה שהוא הרגיש. להעז הכוונה לתכנן את החללים בעצמך ביחד עם בעל המקצוע ולהשיג תוצאה של ייחודיות, מקוריות והמון סיפוק .

מגוון של סגנונות ועיצובים במקום אחד. סגנונות עיצוב כמו: מודרני, קלאסי, ניו יורקי, העכשווי המינימליסטי ועוד. כל כך הרבה סגנונות עיצוב שלא תצטרכו להתרוצץ ממקום למקום כדי למצוא את מה שהכי מדבר אליכם. הכול במקום אחד שישלב בין הסגנון המועדף לטאץ’ האישי שלכם.

אז שבו רגע בנחת ותתחילו לדמיין את הבית שתמיד חלמתם עליו עד לפרטים הקטנים ולכו להגשים את החלום עם נגר בהתאמה אישית.

 

לדף העסק

 

 

 

 

 

אולי יעניין אתכם גם