ציירי לך סלון: חובבים לומדים עיצוב פנים

יש לך כישרון לעיצוב אבל את פוחדת ליישם אותו? סדנת עיצוב הפנים למעצבים חובבים של "זמן לבנות" היא בדיוק הקורס בשבילך. בסדנה תרכשי ידע וטכניקה, תקבלי תמיכה וייעוץ - ותוכלי לבטא את אישיותך ולהשאיר חותם אישי בבואך לעצב מחדש את ביתך. כי לחיות בתוך החלום שיצרת לך - אין אושר גדול מזה

ציירי לך סלון: חובבים לומדים עיצוב פנים

לומדים בשטח: המעצבת ענבר בן צבי (במרכז) מדריכה קבוצה בקורס לעיצוב פנים

כל מי שאי פעם התנסה בשיפוץ כלשהו של ביתו או דירתו, שלא לדבר על בנייה ממש, יודע בכמה החלטות התהליך הזה כרוך, ועד כמה השפע האדיר של אפשרויות העיצוב יכול להיות מסחרר, מבלבל ובעיקר – מלחיץ.
גם אם אתם שייכים לסוג האנשים שדווקא מתלהבים מלתכנן שיפוצים, ובלילות אתם חולמים על וילונות גלילה ועל מרצפות בטון  –  כלל לא בטוח שב"מאני טיים”, שנייה לפני שהשיפוצניק מניף את הפטיש, יהיו לכם מספיק ידע וביטחון להנחות אותו בתהליך. כי בואו נודה על האמת, שיפוץ הוא קצת מפחיד כי עם התוצאות – ישרות או עקומות, מרהיבות או מוזרות – אתם תישארו לנצח או עד השיפוץ הבא, שלא לדבר על העלות הלא זניחה הצמודה לתהליך. אבל עבור מי שיש לו "עין", טעם טוב וכישרון עיצובי – קצת ידע יכול לעשות את כל ההבדל בין הסתבכות לבין הצלחה.
להפוך מחובב למעצב

קיימות שלוש דרכים לשיפוץ בית: להסתדר לבד, לשכור מעצב  או הדרך השלישית: קורס עיצוב מעשי וממוקד, המאפשר למשתתפים לבטא את טעמם ואת כישוריהם האסתטיים ולהוביל בעצמם את שיפוץ ועיצוב הבית שלהם.
ב"זמן לבנות", מיזם אינטרנטי המקבץ קהילה איכותית של אנשי מקצוע בתחום הבנייה והשיפוצים, זיהו את הצורך של קהל לא מבוטל – הרוב נשים, כמה לא מפתיע – אשר לא שואפים בהכרח להפוך את עיצוב הפנים לקריירה הבאה שלהם, אבל היו שמחים לקבל ידע מתומצת ותכליתי על עקרונות העיצוב, להכיר חומרים וספקים מובחרים ולקבל הנחיות שיעזרו להם לקבל את ההחלטות העיצוביות שלהם בעצמם או בשיתוף עם בעלי מקצוע.
כדי לענות על הדרישה הזו החליטו ב"זמן לבנות" לתפור קורס מיוחד וחדשני: סדנת עיצוב פנים ללקוחות פרטיים.
הקורס ייתפרש על פני 10 מפגשים, כשכל מפגש ייתמקד בנושא מסויים: סגנונות עיצוב מובילים (מודרני, קלאסי, כפרי…), תורת הצבע, תורת הריצוף והחיפוי, עיצוב מטבחים, עיצוב חללים רטובים, עיצוב חדרי שינה וילדים, הום סטיילינג ועוד.
את הקורס תנחה מעצבת הפנים ענבר בן צבי, חברה ותיקה בקהילת המעצבים של "זמן לבנות" וכן מרצה בכירה לכל תחומי עיצוב הפנים ברשת מכללות "מעוף". "הרבה אנשים מגיעים לפרויקט של בנייה או של שיפוץ גדול בלי שום ידע, וזאת למרות שמדובר בהוצאה מהגדולות שתהיה להם בחיים”, אומרת ענבר. "המטרה בקורס היא לתת ללקוח – אדם פרטי שעומד בפני פרויקט בנייה או שיפוץ – ידע והבנה בסיסית של התחום, ובעיקר ביטחון שהוא נמצא בידיים טובות ויכול לקבל בעצמו החלטות בלב שקט”.

לומדים ישירות אצל הספק

“הקורס הזה ייחודי גם בכך שהוא גם מנצל את הפלטפורמה של זמן לבנות”, מסבירה ענבר ומפרטת: "כל אחד מהמפגשים יתקיים פיזית אצל אחד הספקים החברים בקהילת המומלצים שלנו, בהתאם לנושא המפגש. לדוגמה, המפגש שיעסוק בריצוף וחיפוי יתקיים אצל ספק / יבואן ריצוף וכלים סניטריים. אנחנו נקדיש שעתיים ללימוד ולהעמקה בנושא על מנת לתת למשתתפים ידע תיאורטי ומעשי על סוגי ריצוף שונים ועל סגנונות עכשוויים וטרנדים אופנתיים, יכולת להבחין ולבחור בין החומרים השונים והתאמתם לצורך האישי של כל משתתף. חצי שעה מהמפגש תוקדש להיכרות עם אולם התצוגה שבו נתארח  וחצי שעה נוספת תוקדש לייעוץ פרטני בעקבות שאלות ממוקדות שיגיעו משתתפי הקורס, והרלבנטיים לפרויקטים האישיים שלהם”.
הקורס הראשון ייפתח בחודש נובמבר הקרוב, ויימשך כאמור 10 שבועות. כל מפגש שבועי יימשך 3 שעות (נטו, לא כולל מינגלינג ונישנושים). כך, באווירה חברית, תוכלו להתייעץ ולייעץ לבונים או משפצים כמותכם, להרחיב את הידע שלכם בעיצוב ובסוף ליישם את מה שלמדתם – על הבית שלכם.
ענבר מזמינה את משתתפי הקורס לשלוח את שאלותיהם מראש כדי שאפשר יהיה לתכנן את לוח הזמנים ולתת מענה לכל השאלות שעולות.  "גם אם המשתתפים בסופו של דבר ישכרו מעצב מקצועי, הידע שהם ירכשו בקורס יעזור להם בדרך להגשים בדיוק את מה שהם רוצים. ואם מדובר בשיפוץ קטן, ייתכן שהידע שירכשו בקורס יהיה בדיוק מה שהיו צריכים ויספק אותם".
לפרטים והרשמה לקורס הקרוב: ענבר בן צבי 052-9124615

ענבר בן צבי בזמן לבנות

זמן לבנות הוא הפורטל לקהילת הספקים, המעצבים ובעלי המלאכה בתחום השיפוצים והבנייה. האתר מבוסס על המלצות מקצועיות ומספק פתרון כולל,  מא' ועד ת', למעוניינים לשפץ או לבנות את ביתם

אולי יעניין אתכם גם